BIODER-Biocure Cream

Merhaba arkadaşlar,

Bir önceki yazımda size bioder markasının tüy azaltıcı serumundan bahsetmiştim. Hemen arkasından bunu yayımlıyorum ki kafa karışıklığı oluşmasın.

Bioder markasının birçok ürünü var. Yüz için tüy azaltıcı olarak ben hem serumunu hem de kremini 2018 yılı içinde kullandım. Serumu zaten bir önceki yazımda anlattım, kısa sürede etkili sonuç veren iyi bir ürün. Ne yazık ki, kremi için aynı etkiyi yaratıyor ve kesinlikle tavsiye ediyorum diyemiyorum.

Beş-altı ay önce tüylerime son verme amacıyla eczaneden Bioder’in tüy azaltıcı serumunu alayım derken, yanlışlıkla bu kremi aldım. Uzun süredir de serumu kullanmamış olunca yanlışlığı ürünü açtıktan sonra fark ettim ve kullanayım dedim.

Üzerinde yazan talimatlara uyarak önce tüylerimi kökünden aldım. Arkasından “her gün” bu kremi sürdüm. Ürünün etkisi oldu, tüylerimi geç çıkardı fakat “kısa sürede” büyük bir etki göremedim. Belki çok çok uzun kullanmak gerekiyordu. Ayrıca, her gün kullanma işi biraz sıkıcıydı.

Bu yüzden sizlere tavsiyem, aşağıya görselini eklediğim ürünü değil de hemen hemen aynı fiyatlarda, daha bereketli ve daha etkili olan Bioder serumu kullanmanızdır.

Güzel kalın.

Bir cevap yazın