Otacı Gül Suyu

Gül Suyunun Cilde Faydaları Nelerdir?

  1. Hücrelerin güçlenmesini ve cilt dokusunun yenilenmesini,
  2. Cildin canlanmasını, pürüzsüz görünmesini,
  3. Gözeneklerin ve beyaz yağ noktalarının sıkılaşmasını,
  4. Yaraların iyileşmesini,
  5. Cildin nemlenmesini,
  6. Akne oluşumunun azalmasını sağlar.

Otacı Gül Suyu

Yukarıda internette bulduğum bilgileri değil, kendi tecrübelerimi yazdım. Geçen haftaki Gratis indiriminde Otacı Gül suyunu bir deneyeyim dedim. Normalde cildime tonik kullanmıyorum. Açıkçası üşeniyordum her gün. Zaten iyi bir marka akne karşıtı yüz temizleme jeli kullanıyorum, gereksiz diye düşünüyordum ki yanağımda başka bir yazımda belirttiğim bir sivilce çıktı. Maalesef hem de kocaman:( Gaza geldim. Otacı markasının gül suyunu aldım.

Üzerinde,

  1. %100 doğal gül suyu olduğu, cildi canlandırdığı ve sıkılaştırdığı yazıyor. İçeriğinde paraben, alkol ve parfüm yok. Ayrıca, tüm cilt tipleri için uygun.
  2. %100 doğal sadece Isparta’dan toplanan güllerden damıtılmış gül suyunu içeriyor.
  3. Boyar madde, silikon, sentetik esans, aroma mineral yağ, hayvansal madde içermiyor.

Üzerinde yazanlara güvenerek, düzenli olarak bir hafta boyunca Otacı gül suyunu kullandım. Akşamları yüzümü jelle temizledikten sonra bir pamuğa biraz gül suyu dökerek tüm yüzümü ve boynumu sildim. Ayrıca, ben hiç cilt makyajı yapmıyorum. Pamuk bu yüzden hiç kirlenmiyor. Sabah-akşam bu uygulamayı yaptım, sonucu inanılmazdı. Yukarıda aldığım sonuçlar dışında özellikle belirtmeliyim ki cildim oldukça nemli ve sıkı görünüyor. Burnumdaki ve alnımdaki gözenekler neredeyse yok oldu. Dudak ve burun altındaki beyaz küçücük yağ bezecikleri gibi şeyler sımsıkı. Kesinlikle tavsiye ederim. Ardından da nemlendiricimi sürüyorum. Cildim parlıyor adeta.

Sivilcenin üstüne de sürüyorum elbette. Sivilceyi küçülttü ve sıkılaştırdı. Yenilerinin oluşmasını önleyeceğine eminim.

Belki daha pahalı ve kaliteli gül suları da vardır. Benim rastladığım en uygun fiyatlısı buydu. İşimi gördü, gayet cildimin sağlıklı görünmesini sağladı. Şiddetle kullanmanızı tavsiye ederim.

Güzel kalın.

Bir cevap yazın