Oyun Oynayarak İnternetten Para Kazanma

Tüm okurlarıma merhaba,

Birkaç haftadır ilgilendiğim bir konu internetten para kazanmak. Zaten oyun oynayarak veya sosyal medyada takılarak bir sürü vakit harcıyoruz. Bu vakti paraya çevirmek bana oldukça mantıklı gelmeye başladı. Eğer benim gibi boş boş internette takılıyorum derseniz, ev hanımıysanız ve ailenize katkınız olsun istiyorsanız veya okuyan bir gençseniz harçlığa ihtiyacınız varsa, hatta benim kuzenim gibi bilgisayar alayım sonra oyunu bırakırım mantığında iseniz size bir tavsiyem olacak.

Yarın başlayacağım ve faydasını göreceğimi umduğum bir oyunu tanıtmak istiyorum. Bu arada belirtmem gerekir ki kesinlikle reklam değildir. Zaten sitem reklam alacak kadar yoğun içerikli değil henüz.

Peki oynayarak nasıl para kazanılır?

Oyunumuzun adı “farminla”. Siteye girip referansınızla üye oluyorsunuz. Üye olduktan sonra site size sağlıklı bir koyun veriyor ve onu acıktıkça besliyorsunuz. Başta yem alabilmeniz için size 1000 puan veriliyor ve bu gayet yeterli. Koyunun ürettiği süt, et, yün gibi ürünleri satarak puan elde ediyor, yem alıyorsunuz. Bu şekilde ilerliyor. Oyunun seviyeleri var. Puan arttıkça seviyeniz de artıyor.

Oyuna sizin referansınızla üye olmuş kişilerin elde ettiği ürünler üzerinden de puan kazanıyorsunuz. Önemli olan birinci nokta bu. İkincisi, koyununuz aç kalırsa belli bir süre sonra sağlığı bozuluyor. Eğer sağlık sıfıra düşerse o ay ki puanlarınız da gidiyor.

Diyelim ki normal seyrinde koyunu beslediniz, hem seviye hem puan artıyor. Bir kaç kişi de sizin referansınızla üye oldu yine oradan da puan geliyor. Koyununuz da sağlıklı çok şükür. Tabii bu işin bir sonu olmalı:) Ay sonunda kasanızdaki tüm puanlar sisteme gönderiliyor. Sitenin o ay ki gelirinin toplam oynayanların puanlarına bölünerek paraya çeviriliyor. Yani imece usulü oyun oynayıp site gelirine ortak oluyorsunuz. Tek yapmanız gereken düzenli bir şekilde oynamak. Zaten oyundan kasıt sadece koyun beslemek. Eğer geliriniz 50 lira ve üzerindeyse ödeme alıyorsunuz, altındaysa bir dahaki aya ödemeniz sarkıyor. Aslında bu iyi bir şey insan ödeme alabilmek içindi oynamaya dikkat ediyor. Alacağınız ücret kesinlikle silinmiyor, azsa bir dahaki aya sarkıyor. Ödemeler bir sonraki ay içinde tüm puanların sisteme dönmesiyle gerçekleşiyor. Ayın son günü hemen yatmıyor. Ödemeyi talep etmek zorundasınız ayrıca.

Bir arkadaşıma anlattım bunu. “Çiftlik banka benziyor” dedi, daha doğrusu öyle sandı. Alakası yok. Ortada gerçek bir koyun falan yok, yalnızca site oynayanlardan elde ettiği geliri sizinle bölüşüyor.

Aldığınız ücret sitede ilan ediliyor yani ispatlı. Gelecek ay puanlar sıfırlanıyor, koyununuz sağlıkla yeniden doğuyor, yine 1000 puan veriliyor ama ek olarak seviyeniz düşmüyor. Daha ayrıntısı var oyunun, ama anlatmak istediğim çok basit olması.

Nasıl kullanıldığına dair sitesinde bir videosu da var.

Siteye tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

Benim referansımla üye olmanız tercihimdir tabii.

Referansımla üye  olmak için tıklayınız.

Şimdiden teşekkürler. Kazanın kazandırın:) Kendi referansınızı kullanarak başka kişileri de üye yapmaya çalışın, arkadaşlarınız ve ailenizle kazanın.

Bir cevap yazın